ZADZWOŃ
NAPISZ
Namiot ogrodowy

Wesele w stylu vintage – jak w dobie nowoczesności przenieść się w przeszłość?

Większość z nas - w dobie nowoczesności - nie wyobraża sobie już codziennej egzystencji bez telefonu czy laptopa. Nasze życia zostały doszczętnie pochłonięte przez cyfrową codzienność, która każdego dnia spogląda nam w oczy tysiącem wyświetlaczy, ekranów i ledów. Nie inaczej jest także z weselami, które zdominowane są przez modernistyczne detale, kolorowe światła i wytwornice dymu. Ostatnimi czasy coraz większą popularność zyskuje styl vintage, który w odpowiedzi na nowoczesne trendy oferuje nam wyjątkowo klimatyczną i romantyczną podróż w przeszłość.

Sale weselne - choć często nawiązują do stylu klasycznego - naszpikowane są atrybutami dzisiejszych czasów, które mogą skutecznie zaburzyć odbiór imprezy w stylu vintage. Z pomocą przychodzi nam coraz popularniejsza alternatywa dla sal weselnych - wynajem namiotu weselnego.

Główną zaletą namiotów jest szeroki wybór rozmaitych form namiotu oraz możliwość umiejscowienia go w niemalże dowolnej scenerii i udekorowania zgodnie z wymaganiami. Czy potrafisz wyobrazić sobie bardziej nostalgiczną scenerię dla stylu vintage niż wielki namiot ustawiony przy XIV-wiecznym zamku, oświetlony setkami drobnych, ciepłych świateł? Jeżeli to tego dołożymy jeszcze starannie wykonane dekoracje nawiązujące do epoki to efekt będzie wprost piorunujący.

Jakie są zatem najważniejsze elementy wstylu vintage? Co powinno znaleźć się w naszym starodawnym namiocie a czego powinniśmy unikać jak ognia?

1. Vintage to w głownej mierze kolory. W tym stylu królują czerń i biel, które w połączeniu z szarościami i brązami kreują piękny obraz minionych lat.

2. Wesele w stylu vintage niesie jedno istotne przesłanie - stare jest modne! Wiekowe, odnowione meble są idealnym punktem zaczepienia i z całą pewnością stanowią istotny element podróży w przeszłość. Ważne jest aby upewnić się, że wszystkie elementy wystroju (szafki, stoły, krzesła itd.) nawiązywały do siebie kolorystycznie - dzięki temu uzyskamy efekt, który zachwyci naszych gości.

3. Drobne elementy dekoracji to coś co nadaje temu stylowi charakteru. Starodawny telefon? Leżąca w piwnicy maszyna do pisania? Takie przedmioty w vintage to must-have! Są one prawdziwym wehikułem czasu dla uczestnika imprezy i z całą pewnością spotkają się ze świetnym odbiorem.

4. Pierwszy kontakt ze stylem vintage naszych gości może nastąpić na długi przed samą imprezą. Stwórz zaproszenia w kolorach bieli i brązu, wypisz je ręcznie strzelistym pismem i naklej kilka postarzonych znaczków pocztowych - goście nie będą mogli się doczekać aby rozpocząć wspólnie z Wami tą wyjątkową imprezę po takim smaczku.

5. Rozważ zaproszenie zespołu zamiast DJ. Oprawa muzyczna nawiązująca nieco do dawnych czasów będzie perfekcyjnym dopełnieniem całości. Nie oznacza to oczywiście, że musisz rezygnować z hitów ostatnich dni którę mogą porwać na parkiet tłumy - wiele zespołów chętnie wykona je we własnej aranżacji, która na pewno zaskoczy gości.

Jak widzisz, organizacja wesela w stylu vintage jest jak najbardziej możliwa w dzisiejszych czasach. Aby zapewnić sobie komfort możliwości dostosowania każdego z elementów wystroju koniecznie zainteresuj się wynajmem namiotów weselnych - nasze produkty jak np. Celeste Pole (https://www.tentrum.pl/celeste-pole/) pozwolą idealnie dopełnić całości swoją estetyczną, zaokrągloną konstrukcją.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się w sprawie wyceny bądź omówienia naszego produktu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno duże hale namiotowe jak i eleganckie namioty imprezowe i weselne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami i szczegółowo opisz swoje wymagania a z wielką chęcią pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji.

84-230 Rumia,
ul. Głogowa 21


    Powróć do góry