ZADZWOŃ
NAPISZ

TENTRUM - Znajdź swój idealny namiot weselny, czy imprezowy

Naszą misją, jako producenta namiotów, jest dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości bezpiecznych konstrukcji, które nie będą stanowiły jedynie osłoniętej przestrzeni na czas imprezy ale będą integralną, wysoce estetyczną składową wydarzenia. Pomożemy dobrać Wam idealny namiot weselny, czy imprezowy. Nasze najpopularniejsze konstrukcje - Petal Pole i Celeste Pole - w ciągu wielu lat naszej działalności zyskały rzeszę fanów zarówno w Polsce jak i wielu krajach europejskich oraz w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy również producentami namiotów typu stretch tent, które są nowością na rynku i cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów ze względu na ich unikalny styl.


Namiot weselny
Tentrum.pl Namioty Imprezowe
Tentrum.pl Namioty Imprezowe

TENTRUM - Twoje Centrum Namiotów

Naszą misją, jako producenta namiotów, jest dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości bezpiecznych konstrukcji, które nie będą stanowiły jedynie osłoniętej przestrzeni na czas imprezy ale będą integralną, wysoce estetyczną składową wydarzenia. Nasze najpopularniejsze konstrukcje - Petal Pole i Celeste Pole - w ciągu wielu lat naszej działalności zyskały rzeszę fanów zarówno w Polsce jak i wielu krajach europejskich oraz w Wielkiej Brytanii.

Namiot weselny

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się w sprawie wyceny bądź omówienia naszego produktu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno duże hale namiotowe jak i eleganckie namioty imprezowe i weselne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami i szczegółowo opisz swoje wymagania a z wielką chęcią pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji.

84-230 Rumia,
ul. Głogowa 21


    Powróć do góry