ZADZWOŃ
NAPISZ
Oświetlenie do namiotów - Tentrum.pl Wynajem i sprzedaż namiotów na każdą okazję

Wynajem namiotu na imprezę firmową

Imprezy firmowe to świetny czas na integrację pracowników w luźniejszej atmosferze lub świętowanie dotychczasowych osiągnięć. Wiele firm decyduje się zorganizować tego typu spotkania pod gołym niebiem ze względu na minimalizację kosztów w porównaniu z wynajmem sal konferencyjnych i chęć zapewnienia pracownikom wyjątkowej atmosfery.

Bankiet 'pod chmurką'

Duże firmy i korporacje bardzo często organizują duże biznesowe eventy pod namiotami. Pozwala to na dostosowanie wynajmowanego namiotu do ilości gości bez obaw, że sala nie pomieści takiego tłumu.
Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala na poprowadzenie zarówno imprezy formalnej jak i półformalnej - sceneria outdoor świetnie komponuje się z oboma stylami. Kolejnym atutem jest na pewno możliwość zorganizowania takiego eventu od 'a' do 'z' według założeń - możemy zaprosić znanego w całym mieście barmana, zorganizować pokaz najnowszego produktu na parkiecie zlokalizowanym w centrum namiotu lub umiejscowić scenę i rozdać najbardziej zaangażowanym pracownikom wyróżnienia.

Badania mówią, że pracownicy, którzy okazjonalnie zapraszani są na różnego rodzaju imprezy integracyjne mają znacznie zwiększone pokłady motywacji i czują się dużo bardziej związani z firmą.

Nieformalny piknik pracowniczy

Mniejsze firmy korzystają z usług wynajmu namiotów niemal tak samo często jak większe byty biznesowe. Tendencja wskazuje jednak na nieco mniejszy zakres wymaganych usług dodatkowych. Zazwyczaj organizacja małej firmowej imprezy wymaga jedynie wynajmu małego namiotu, kilku ław i stołów, grilla i kilkunastu kilogramów kiełbasy. Oczywiście przyda się też coś do picia :)

Faktem jest, że nawet drobna impreza integracyjna będzie niesamowitym przeżyciem i świetną okazją do poznania współpracowników. Warto również wspomnieć o korzystnym wpływie na motywację pracownika! W wielu firmach praca w zespole jest niezbędnym elementem sprawnego funkcjonowania i skutecznej realizacji projektów, warto więc zadbać o to aby każdy z pracowników miał również okazję poznać się na stopie prywatnej, poza murami biura.

Event promocyjny

Imprezy firmowe pod namiotem mogą również stanowić element kampanii promocyjnej. Wynajęcie przestrzeni w miejskim parku i postawienie tam wynajętego namiotu z pewnością przykuje uwagę przechodniów, dzięki czemu staje się świetną metodą promocji Twojej firmy lokalnie. Wewnątrz możesz przygotować pokazy produktów, pozwolić potencjalnym klientom porozmawiać z branżowymi specjalistami i wykazać atuty swoich rozwiązań. Warto zwrócić uwagę, że marketing bezpośredni prowadzony w miejscu neutralnym jest jedną z metod marketingowych o największej konwersji.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie wynajmu lub zakupu namiotów, możliwości organizacyjnych w zakresie wyposażenia namiotu lub chciałbyś oszacować koszty organizacji imprezy pod gołym niebiem - napisz do nas lub zadzwoń! Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy zorganizować wymarzoną imprezę.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się w sprawie wyceny bądź omówienia naszego produktu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno duże hale namiotowe jak i eleganckie namioty imprezowe i weselne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami i szczegółowo opisz swoje wymagania a z wielką chęcią pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji.

84-230 Rumia,
ul. Głogowa 21


    Powróć do góry