ZADZWOŃ
NAPISZ
wesele w ogrodzie 1

Jak stworzyć magiczną atmosferę w ogrodzie? 4 praktyczne porady

Ogród w dzisiejszych czasach dla wielu osób stanowi jedną z niewielu możliwości obcowania z naturą przy jednoczesnym poczuciu prywatności. Jeżeli dodamy do tego bliską rodzinę lub paczkę znajomych otrzymamy idealny przepis na fantastycznie spędzony czas zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które wreszcie mogą pograć razem w piłkę lub zjeść pyszną kiełbaskę z grilla. Nic jednak nie zapewni takiego odprężenia jak spędzone na świeżym powietrzu wieczory przy ognisku i śpiewie, który tak magicznie zbliża nas do siebie. No właśnie, skoro już o magii - przedstawiamy Wam 4 praktyczne porady, które pozwolą Wam stworzyć jeszcze bardziej niesamowitą atmosferę podczas tego typu spotkań. Zaczynajmy!

1. Zadbaj o zieleń.

Podstawą każdego ogrodu jest porastająca go roślinność. Możecie być pewni, że zadbany ogród to gwarancja zachwytów gości w każdym wieku. Koleżanki i ciocie będą na widok kwitnących kwiatów rozpływać się od samego wejścia, podczas kiedy dzieci bardzo szybko zaadaptują krótko przystrzyżony trawnik na piłkarski stadion. Mamy świadomość, że pielęgnacja ogrodu jest czasochłonna, ale zaufajcie - warto spędzić kilka godzin aby wszystko doprowadzić do ładu a jest to idealny fundament aby wasi goście wzdychali z podziwem i rozkoszowali się chwilą.

2. Namiot jak z bajki

Bądźmy szczerzy - nic tak wspaniale nie komponuje się z wszechotaczającą zielenią jak piękny namiot. Szczególnie godne polecenia są te oparte o strzeliste, okrągłe konstrukcje dachów, dzięki czemu goście już z daleka widzą cel swojej wizyty a dzieci mogą poczuć się jakby właśnie wchodziły do zamku Disneya. Pamiętajcie także o wnętrzu - ręcznie robione rustykalne ozdoby przetrwają wiele sezonów i mogą uświetnić zarówno gałęzie drzew w ogrodzie jak i przestrzeń namiotu. Dodatkowo namiot daje poczucie przytulności, komfortu i bezpieczeństwa i pozwoli kontynuować czar spotkań po latach nawet pomimo niesprzyjającej pogody.

3. Oświetlenie

Czy jakikolwiek element dekoracji nadaje tak magicznego charakteru jak odpowiednie światła? Śmiemy wątpić. Ustawcie w ogrodzie lampy UV i rozwieście w kilku miejscach łańcuchy świateł aby jeszcze wzmocnić poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Jeżeli w ogrodzie stoi namiot to koniecznie poprowadźcie też kilka łańcuchów przez jego szczyt i wnętrze, ten niesamowity efekt na długo pozostanie w pamięci gości.

4. Rzuć się w wir zabawy

Oczywiście najistotniejszym elementem magicznej atmosfery są ludzie, którzy uczestniczą w wydarzeniu. Kiedy już wszyscy będą najedzeni i wreszcie będziecie mogli odejść od grilla lub przestać donosić napoje rzućcie się w wir zabawy wraz z gośćmi. Dopełnijcie atmosfery magią spojrzeń i uśmiechów, śpiewajcie, rozmawiajcie i tańczcie, a goście z całą pewnością nie będą chcieli prędko wracać do rzeczywistości po tak bajecznym spotkaniu.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się w sprawie wyceny bądź omówienia naszego produktu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno duże hale namiotowe jak i eleganckie namioty imprezowe i weselne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami i szczegółowo opisz swoje wymagania a z wielką chęcią pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji.

84-230 Rumia,
ul. Głogowa 21


    Powróć do góry