ZADZWOŃ
NAPISZ

1 / 3

Namioty imprezowe Tentrum - produkcja, sprzedaż i wynajem namiotów imprezowych

Tentrum to wiodący producent namiotów handlowych, ślubnych i imprezowych. Jeżeli poszukujesz namiotu na wynajem, który uświetni organizowaną przez Ciebie imprezę i wywoła zachwyt wśród gości to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze konstrukcje idealnie sprawdzają się między innymi przy organizacji imprez plenerowych takich jak śluby, wesela, imprezy integracyjne czy koncerty, jak również efektywnie spełniają rolę namiotów handlowych. Jesteśmy dystrybutorem nowości na rynku jakim jest rozciągany namiot stretch tent, który świetnie sprawdza się we wcześniej wymienionych okolicznościach i nie tylko.

Zależnie od oczekiwań i wymagań Klienta oferujemy produkcję namiotów na zamówienie, wynajem konstrukcji namiotowych oraz pełne wsparcie w kwestii transportu, montażu i demontażu, konserwacji oraz przeglądów technicznych.

Oferta namiotów imprezowych, weselnych i komercyjnych

W naszej ofercie znaleźć można zarówno duże hale namiotowe jak i eleganckie namioty imprezowe i weselne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poniżej możesz zobaczyć namioty które oferujemy i wybrać ten, który spełnia Twoje oczekiwania.

Namiot Celeste Pole - Tentrum.pl Wynajem i sprzedaż namiotów na każdą okazję

Celeste Pole

Namiot imprezowy - idealny do organizowania większych przedsięwzięć. Stworzony w eleganckim stylu i wykorzystaniem wytrwałego drewna. Namiot modułowy, który możemy stawiać w wybrany przez siebie sposób zależnie od preferencji.

Wynajem namiotów na wesela, śluby, eventy- Tentrum.pl Wynajem i sprzedaż namiotów na każdą okazję

Petal Pole

Namiot Weselny- modułowy pozwalający na zmianę ukształtowania praktyczny przystosowany do takich okazji jak na przykład wesele w namiocie. Cechuje się ozdobnym wykończeniem dachu.

Stretch tent

Namiot Ogrodowy- cechujący się niezwykłą lekkością i łatwością w składaniu. Wykorzystywany jako zadaszenie pod wieloma punktami gastronomicznymi i nie tylko. Produkowane w różnych kształtach na zamówienie.

Traditional Pole Tentrum.pl Namioty Imprezowe

Traditional Pole

Namiot ogrodowy- cechujący się wielką popularnością na rynkach brytyjskich. Sprawdza się świetnie jako namiot weselny lub namiot imprezowy.
Posiadający wiele kombinacji ułożenia ścian.

Tea Rose Namiot imprezowy Tentrum.pl

Tea Rose

Namiot imprezowy- oparty na konstrukcji aluminiowej o mniejszych wymiarach. Sprawdza się doskonale jako namiot imprezowy lub jako namiot ogrodowy.

Namioty imprezowe na zamówienie Tentrum.pl

Na zamówienie

Hale namiotowe Tentrum.pl Namioty Imprezowe

Hale Namiotowe

HALE NAMIOTOWE
Namiot magazynowe- typowe namioty przystosowane do wykorzystania w roli magazynów odpowiednio urządzone mogą sprawdzić się też jako namiot imprezowy. Modułowy co pozwala na praktycznie nie ograniczoną długość hali namiotowej.

Naprawa uszkodzonych namiotów

Sprzedaż części i naprawa

Ostatnio na blogu

Produkcja i wynajem namiotów imprezowych i okolicznościowych to nasza pasja. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą dotyczącą namiotów i wydarzeniami związanymi z naszą działalnością.

Wesele w stylu vintage – jak w dobie nowoczesności przenieść się w przeszłość?

Namiot ogrodowy
Wesele w stylu vintage zyskuje na popularności! Większość z nas – w dobie nowoczesności – nie wyobraża sobie już codziennej egzystencji bez telefonu czy laptopa. Nasze życia zostały doszczętnie pochłonięte przez cyfrową codzienność, która każdego dnia spogląda nam w oczy tysiącem wyświetlaczy, ekranów i ledów. Nie inaczej jest także z weselami, które zdominowane są przez […]

Jak stworzyć magiczny ogród? 4 praktyczne porady

wesele w ogrodzie 1
Ogród w dzisiejszych czasach dla wielu osób stanowi jedną z niewielu możliwości obcowania z naturą przy jednoczesnym poczuciu prywatności. Jeżeli dodamy do tego bliską rodzinę lub paczkę znajomych otrzymamy idealny przepis na fantastycznie spędzony czas zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które wreszcie mogą pograć razem w piłkę lub zjeść pyszną kiełbaskę z grilla. […]

Namiot – kupić czy wynająć? Oto jest pytanie…

wesele w namiocie 3
Nie jest żadną niespodzianką, że namioty to nieodłączny element miejskiej architektury. Szczególnie w większych metropoliach możemy napotkać je coraz częściej. Impreza w ogrodzie sąsiada? Stoi biesiadny namiot. Ogródek piwny lokalnej knajpy? Parasole lub namiot! Stanowisko miejscowego radia na plaży? Oczywiście okryte namiotem. Namioty pozwalają skuteczne adaptować różnorakie pomysły – tak biznesowe jak i prywatne – […]

Ślub i wesele w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

Wesele w dobie pandemii COVID-19- Tentrum - Produkcja i wypożyczalnia namiotów ślubnych
Każdy kto planuje uroczystość i zabawę ślubną chce, aby ten dzień był wyjątkowy. Początki planowania rozpoczynają się na wiele miesięcy przed tym wydarzeniem. Jak więc zabrać się za organizacje wymarzonej imprezy, jeżeli na świecie panuje nieprzewidywalny SARS-CoV-2? Jeśli stoisz przed tym trudnym wyzwaniem, w tym artykule postaramy się pomóc. 1. Po pierwsze, zapoznaj się z […]

8 porad jak zmienić Twój ogród w miejsce niezapomnianej imprezy pod namiotem

Namiot Celeste Pole - Tentrum.pl Wynajem i sprzedaż namiotów na każdą okazję
1. Oszczędzaj pieniądze oszacuj budżet z lekkim zapasem. Organizacja imprezy pod wynajętym namiotem we własnym ogrodzie może być kosztowna, jeżeli całość przygotowań zlecimy zewnętrznym wykonawcom. Możesz jednak większość czynności porządkowych i przygotowawczych wykonać sam, co oczywiście pochłonie sporo twojego czasu, ale pozwoli zaoszczędzić pieniądze. W przypadku tego typu imprez bardzo ważne jest oszacowanie budżetu po […]

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się w sprawie wyceny bądź omówienia naszego produktu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno duże hale namiotowe jak i eleganckie namioty imprezowe i weselne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami i szczegółowo opisz swoje wymagania a z wielką chęcią pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji.

84-230 Rumia,
ul. Głogowa 21


    Powróć do góry