ZADZWOŃ
NAPISZ
Namiot Celeste Pole - Tentrum.pl Wynajem i sprzedaż namiotów na każdą okazję

8 porad jak zmienić Twój ogród w miejsce niezapomnianej imprezy pod namiotem

1. Oszczędzaj pieniądze oszacuj budżet z lekkim zapasem.

Organizacja imprezy pod wynajętym namiotem we własnym ogrodzie może być kosztowna, jeżeli całość przygotowań zlecimy zewnętrznym wykonawcom. Możesz jednak większość czynności porządkowych i przygotowawczych wykonać sam, co oczywiście pochłonie sporo twojego czasu, ale pozwoli zaoszczędzić pieniądze. W przypadku tego typu imprez bardzo ważne jest oszacowanie budżetu po zapoznaniu się z realiami finansowymi takiego przedsięwzięcia, dzięki czemu uchronisz się przed falą zbędnych wydatków, które z całą pewnością prędzej czy później pojawią się na twojej drodze. Oglądająć zdjęcia z internetu bardzo szybko wpadniesz w niekończący się trans poszukiwania kolejnych "koniecznych" elementów, które chcesz powtórzyć u siebie. Warto jednak dwa razy przemyśleć, czy jedwabny dywan prowadzący do namiotu lub egzotyczne rośliny w donicach przed wejściem naprawdę są niezbędne - być uda ci się zorganizować coś równie efektownego płacąc za to znacznie mniejsze pieniądze. Zawsze pamiętaj jednak, że podczas organizacji mogą pojawić się rzeczy faktycznie niezbędne, o których z różnych powodu wcześniej nie pomyślałeś - dlatego warto odłożyć na ten cel nieco więcej pieniędzy niż oszacowane minimum.

2. Kreatywne planowanie wydarzenia.

Niezależnie od tego czy organizujesz wesele, Pierwszą Komunie Świętą czy urodziny kogoś bliskiego, powinieneś podejść do planowania tego wydarzenia kreatywnie. Oznacza to mniej więcej tyle, że wiele ozdób można zamiast kupić wykonać własnoręcznie, być może zaangażować w to dzieci, dzięki czemu będą one jeszcze bardziej wyjątkowe i więcej osób dołoży swoją małą cegiełkę do imprezy - a zaufaj nam, dzięki temu jeszcze chętniej będą wspominali to wydarzenie. Dodatkowo kreatywne podejście pozwala oszczędzić sporo pieniędzy i stworzyć unikalny klimat wypełniony duszą, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej.

3. Obawy przed wachaniami pogody.

Imprezy pod namiotem w plenerze to zawsze źródło wielu obaw, w szczególności tych związanych z pogodą w dniu wydarzenia. Bądźmy jednak szczerzy - nie jest to w żaden sposób zależne od ciebie. Oczywistym jest, że impreza w ciepły, bezchmurny dzień będzie spełnieniem twoich marzeń, ale decydując się na wynajem namiotu na ślub, wesele czy inną okazję już podjąłeś pierwsze kroki w kierunku zapewnienia wygody nawet przy gorszej aurze. Namiot zapewnia skuteczne zabezpieczenie na wypadek deszczu oraz wiatru, dodatkowo wyposażyć go można w utwardzoną podłogę aby zapobiec pląsaniu w błocie po kilku godzinach ulewy. Warto też - zależnie od pory roku - przemyśleć wynajem dodatkowych nagrzewnic lub klimatyzatorów, dzięki temu zapewnimy komfortowe warunki do zabawy niezależnie od tego co będzie się działo na zewnątrz. Pamiętaj jednak, że duża ilość osób w namiocie samym oddechem wygeneruje sporą ilość ciepła. Przemyśl także kwestie dodatkowych atrakcji, jakie zapewniłeś w ogrodzie - być może lepiej będzie zorganizować na wszelki wypadek większy namiot, aby część z nich umiejscowić wewnątrz i w razie gorszej aury nie rezygnować z nich zupełnie.

4. Wybór namiotu

Namiotów na wynajem jest na naszym rynku sporo, jednak znaczna większość to stare, zużyte konstrukcje o niezbyt atrakcyjnym designie. Jeżeli zależy ci na prawdziwym efekcie "wow" to koniecznie przyjrzyj się naszym namiotom Celeste Pole oraz Petal Pole - oparte są one na drewnianych, okrągłych słupach i posiadają ozdobne szycie dachu, które w połączeniu z wysoką jakością wykonania zapewniają niesamowicie elegancki efekt nawet bez dodatkowych ozdób.

5. Oświetlenie namiotu i ogrodu

Jeżeli planujesz imprezę przeciągnąć do godzin wieczornych lub nocnych, to warto zawczasu przemyśleć kwestie oświetlenia zarówno w namiocie, jak i w samym ogrodzie. W zależności od wymagań jesteśmy w stanie przygotować dla twojego namiotu spersonalizowaną oprawę świetlną, sprawdź nasze przykładowe realizacje oświetlenia aby zaczerpnąć inspiracji i daj znać, jakie są twoje oczekiwania. W przypadku oświetlenia ogrodowego większość naszych klientów korzysta do oświetlenia chodników itp. najzwyklejszych lampek ogrodowych z opcją ładowania fotowoltaicznego - przy zakupie zwróć jednak uwagę, czy ich moc na pewno będzie dla ciebie wystarczająca.

6. Dekoracje wewnętrzne

Zależnie od preferowanego stylu imprezy warto wyposażyć wnętrzne namiotu oraz ogród w jednorodne elementy dekoracyjne, które nadadzą imprezie pożądanego charakteru. Koniecznie dopasuj także do dekoracji stoły i krzesła - pozwoli to stworzyć naprawdę piorunujący efekt, który goście będą wspominać latami, zaufaj nam :)

7. Stan ogrodu

Impreza w ogrodzie to też doskonały moment aby zaprezentować dzieło twojej ciężkiej pracy. Starannie przystrzyżony trawnik, zadbane, kwitnące wokół kwiaty czy czyste oczko wodne w centrum ogrodu - te wszystkie elementu składają się na ostateczny odbiór imprezy przez twoich gości. Warto zadbać o nasz ogród przed wydarzeniem, szczególnie jesli na codzień nie przykładasz do niego szczególnej uwagi - to świetna okazja, aby przeprowadzić część z zaległych prac porządkowych.

8. Pomyśl o gościach

Najważniejszym elementem twojej imprezy pod namiotem będą goście. Od tego jak zaplanujesz przestrzeń dla nich zależeć będzie powodzenie wydarzenia, dlatego dokładnie przemyśl kwestie miejsc siedzących zarówno wewnątrz namiotu jak i w ogrodzie, zadbaj i łatwy dostęp do napojów czy jedzenia (bufet wewnątrz namiotu to świetne rozwiązanie), spraw, aby nie mieli czasu na nudę i co najważniejsze - baw się razem z nimi, pomimo wielu obowiązków i spraw organizacyjnych postaraj się po prostu być tam dla nich, podejrzewamy, że docenią to znacznie bardziej niż kolejną zgrzewkę zimnego piwa, którą właśnie planowałeś przynieść :)

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się w sprawie wyceny bądź omówienia naszego produktu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno duże hale namiotowe jak i eleganckie namioty imprezowe i weselne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami i szczegółowo opisz swoje wymagania a z wielką chęcią pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji.

84-230 Rumia,
ul. Głogowa 21


    Powróć do góry